Houmrův triatlon

  • Datum: od 5.8.2022 do 6.8.2022
  • Místo: Jiříkov
  • Adresa: Náměstí č. p. 464/1, Jiříkov, Česká republika

Popis

Přípravy letošního ročníku Houmrova triatlonu finišují, je nejvyšší čas zajistit si startovní balíček a rezervovat si první srpnový víkend. Program je opět velmi nabitý a osloví nejen sportovní nadšence, ale i celé rodiny, nenechte si proto ujít 28. ročník největší triatlonové události ve Šluknovském výběžku. V pátek 5.8. se budou ve Sportovním areálu města Jiříkov u Rumburku konat závody pro děti. Večer čeká návštěvníky DJ SHOW Aleše Matouška z rádia KISS a první část hudebního festivalu. V sobotu 6.8. se uskuteční hlavní závod Houmrův triatlon pro dospělé. Celou událost ukončí druhý den hudební festival, na kterém vystoupí mj. Kamelot, Vltava aj.

Sportovní program je rozdělen na dětskou a dospělou část. Dětské závody patří k Houmrovu triatlonu v Jiříkově neodmyslitelně už více než patnáct let. Podruhé v historii čeká na děti jejich vlastní den a na všechny děti nad osm let dokonce kompletní triatlon včetně plavání. Pro dospělé soutěžící – muže i ženy – jsou připraveny sportovní disciplíny na tratích ve třech úrovních náročnosti. Pro plavání, běh a jízdu na kole si budou závodníci moci vybrat trať hobby, klasik či sport nebo se rozdělit do štafetových týmů. Trať hobby zahrnuje 50 m plavání, 10 km kolo a 2 km běh, trať klasik se skládá z 200 m plavání, 20 km kolo a 5 km běhu a nejnáročnější trať sport představuje 400 m plavání, 40 km kolo a 10 km běh. 

Plavecká část se uskuteční na rybníku Mexiko. Cyklistická část se odehraje v jízdním pruhu, který bude během závodu uzavřen pro automobily. Výkony závodníků změří čipové pásky a po absolvování dorazí každému z nich SMS s výsledkem.

Sportovní aktivity završí bohatý kulturní program. Páteční večer a sobotní den bude patřit hudebnímu festivalu. 

Startovní balíček zahrnuje medaili, baťůžek, čip, startovní číslo, pitný režim a drobné občerstvení v průběhu závodu, účast v tombole, ceny pro vítěze, místo ve stanovém městečku a vstup na hudební festival.

Více informací na Facebooku: https://www.facebook.com/htriatlon. On-line registrace probíhá na www.htriatlon.cz. Zájemci se mohou registrovat ještě na místě v den konání závodu. 

Houmrův triatlon

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

www.htriatlon.cz

Další tipy kam s dětmi v okolí

Cyklistický okruh Kyjovským údolím a údolím Vlčího potoka

Cyklistický okruh Kyjovským údolím a údolím Vlčího potoka
  • Trasa výletu: z Kyjova přes Kuní vrch, kolem přístřešku u Hadího pramene, k hraničnímu přechodu s Německem v bývalé osadě Zadní Doubice, Kyjovským údolím a údolím Brtnického potoka do osady Kopec a následně do obce Brtníky, údolím Vlčího potoka přes rozcestí Turistický most, Kyjovským údolím na výchozí místo do Kyjova
  • Celková délka cyklotrasy: 25 km
  • Terén: mírně kopcovitý
  • Vhodné pro cyklovozíky: ne

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME