Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!

Ačkoli jsou prázdninové měsíce v plném proudu, ne vždycky je počasí zrovna ukázkové. I v létě se tu a tam nebe zatáhne a hřejivé sluníčko vystřídá studený déšť. I v takové dny ale rozhodně nemusíte sedět doma a znuděně sledovat stále se opakující seriály a filmy v televizi. Pokud jste akční typ, máte rádi dobrodružství a s chutí i nadšením zkoušíte něco nového, pak právě pro vás máme skvělý tip na akční zábavu. A věřte, že jí rozhodně neodoláte!

Znáte únikové hry?

Únikové hry jsou stále známějším pojmem. Akční zábava si totiž dokáže získat úplně každého – muže, ženy i děti. I vy můžete na vlastní kůži vyzkoušet únikovou hru Zloději snů: nejlepší únikovku v Praze, která vás od první chvíle dokonale vtáhne do děje a přinutí vás se soustředit, logicky přemýšlet, spolupracovat a snažit se dosáhnout cíle. Zdá se vám to jako brnkačka, kterou zvládnete levou zadní? Tak jednoduché to ale není!

Sestavte tým a vyřešte záhadu

Úniková hra od EscapeX.cz je plně automatizovaná a na jejím vzniku spolupracovali specialisté z filmového průmyslu. Máte se tak opravdu na co těšit – čeká vás totiž zážitek, na který opravdu jen tak nezapomenete! Sestavte svůj tým a staňte se elitními zloději snů se speciálním armádním výcvikem, díky kterému dokážete s pomocí nově vytvořené technologie vstoupit do snu a tím pádem do podvědomí cizího člověka. Odkryjete tak jeho nejtajnější myšlenky a vaším úkolem bude ukrást převratný objev: chemický vzorec z mysli světoznámého neurologa. Myslíte, že to dokážete?

Příprava není potřeba. Vyrazit můžete hned!

Na únikovou hru se nemusíte nikterak připravovat ani speciálně oblékat. Hra Zloději snů je určena pro tým ze dvou až šesti lidí – větší počet však nemusí být překážkou. Pokud přemýšlíte, co nového vyzkoušet, chcete se pobavit, trochu potrápit mozkové závity, zažít pořádnou dávku adrenalinu a nechat se okouzlit dobrodružstvím, pak je úniková hra od EscapeX přesně tím pravým právě pro vás. Díky voucheru můžete únikovou hru věnovat i jako dárek!

Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!
Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!
Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!
Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!
Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!
Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME