Švestkový Dvůr

  • Druh zábavy: pravidelná představení divadelního souboru, rezidenční pobyty při pořádání různých aktivit a programů, akce pro veřejnost
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Malovice 35, Malovice, Česká republika

Popis

Švestkový Dvůr je zázemím pro vznik nových inscenací a projektů Divadla Continuo a místem pro rezidence uměleckých skupin i jednotlivců. Stejně tak je kulturní organizací, která připravuje pravidelný program pro veřejnost zaměřený na současné nezávislé divadlo a tanec. Cílovou skupinou jsou všechny věkové kategorie diváků. Bývalá zemědělská usedlost v obci Malovice v jižních Čechách z roku 1868 se tak stala domovem Divadla Continuo a jeho členů, zázemím pro celoroční práci skupiny i místem pracovních setkání, workshopů a mezinárodních projektů.

Snaha členů Divadla Continuo vybudovat, udržovat a rozvíjet umělecké centrum fungující mimo město je motivována touhou vytvořit otevřený pracovní a životní prostor nejen pro vlastní uměleckou tvorbu skupiny, ale i pro práci dalších skupin a jednotlivců v rámci rezidenčních pobytů, pořádání divadelních představení hostujících souborů, workshopů pro děti i dospělé, konferencí, seminářů, pedagogických programů, komunitních projektů a dalších aktivit. Nový moderní dřevěný multifunkční divadelní sál se proměnil na zázemí pro soubor, rezidenty a veřejnost. 

Fotogalerie

Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr
Švestkový Dvůr

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.svestkovydvur.cz/

Kontakt

  • Telefon: +420 776 146 768
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Jízda kočárem a svezení na ponících

Jízda kočárem a svezení na ponících
  • Druh zábavy: projížďka kočárem a na poníkovi
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Lužice 3, Lužice, Česká republika

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME