Zajímavé články

 • Shaolin Kung-fu pro děti Praha

  Shaolin Kung-fu pro děti Praha
   Shaolin kung-fu je bojové umění, které v sobě skrývá velkou sílu. Proniknout a osvojit si bojové techniky Shaolin kung fu však vyžaduje silnou vůli, vybudování dobré fyzické zdatnosti. Pro děti je vhodné zejména díky celostnímu a přirozenému přístupu k celkové osobnosti člověka. Rozvíjí fyzické i duševní stránky dítěte osvojováním si účinných bojové aplikací a bojových sestav, které navíc podporují bystrost, fyzickou zdatnost a soustředění mysli.
 • Krásy Pardubického kraje, které stojí za návštěvu

  Krásy Pardubického kraje, které stojí za návštěvu
   Plánujete strávit letošní dovolenou v Pardubickém kraji? Skvělá volba! Pokud byste snad měli volnou chvilku, přinášíme vám pár tipů, čím ji vyplnit – a že právě v Pardubicích a jejich okolí je takových možností opravdu spoustu!
 • Cestujte na lehko – jak si sbalit příruční zavazadlo?

  Cestujte na lehko – jak si sbalit příruční zavazadlo?
   Cestování na lehko je tak trochu věda. Možná si i vy před každou cestou říkáte, že tentokrát už se sbalíte na lehko, ale znovu s sebou na výlet táhnete půl šatní skříně. Občas to nevadí – třeba pokud cestujete autem. Pokud však chcete na dovolenou či prodloužený víkend letadlem, a přitom ušetřit na letence, nic jiného, než cestování na lehko vám nezbude. Jak na to?
 • Jaké typy únikových her si můžete vyzkoušet?

  Jaké typy únikových her si můžete vyzkoušet?
       Únikové hry jsou velice populární mladou zábavou, která se v České republice začala masivně rozrůstat teprve před několika lety. Je zajímavou možností, jak se skupinou přátel, s rodinou, i o samotě, zažít kombinaci zábavy a adrenalinu.
 • 3 rozhledny, které si zamilujete

  3 rozhledny, které si zamilujete
      Už vás obyčejné výlety po zemi nudí? Začněte objevovat české rozhledny. V ČR jich najdete opravdu nespočet. Od obyčejných až po ty opravdu zajímavé. My jsme pro vás našli 3 stavby, které mají zajímavou historii nebo vzhled.
 • Jídlo na několikadenní výlet přírodou

  jidlo na nekolikadenni vylet0
     Hlavní sezóna dovolených už je za námi, to však neznamená konec všem výletům. Plánujete trochu opožděnou rodinnou dovolenou v kempu? Nebo se chystáte na několikadenní túru přírodou s přáteli? Ve spolupráci s Affekt.cz vám poradíme, jaké jídlo si s sebou na cestu zabalit.
 • Vezměte děti, elektrokoloběžky a vyrazte na výlet

  vezmete deti elektrokolobezky a vyrazte na vylet0
    Docházejí vám nápady, jak během volných dnů zabavit své ratolesti? Vyrazte s nimi k řece, na hrad nebo třeba na poznávací trasu krajem Bohumila Hrabala. Abyste měli jistotu, že výlet děti brzy neomrzí, vezměte s sebou elektrické koloběžky, se kterými si užijete kopec zábavy.
 • Tipy na zajímavá místa na Třeboňsku

  tipy na zajimava mista na trebonsku0
   Třeboňsko je část Jižních Čech, na kterou místní nedají dopustit. Zajímavá historie, obrovské množství vodních ploch, rozlehlá příroda - to vše láká k návštěvě. Chcete o Třeboňsku vědět víc?
 • Tip na akční zábavu: Úniková hra od EscapeX!

   Ačkoli jsou prázdninové měsíce v plném proudu, ne vždycky je počasí zrovna ukázkové. I v létě se tu a tam nebe zatáhne a hřejivé sluníčko vystřídá studený déšť. I v takové dny ale rozhodně nemusíte sedět doma a znuděně sledovat stále se opakující seriály a filmy v televizi. Pokud jste akční typ, máte rádi dobrodružství a s chutí i nadšením zkoušíte něco nového, pak právě pro vás máme skvělý tip na akční zábavu. A věřte, že jí rozhodně neodoláte!
 • Chutná svačina pro školáky i předškoláky na výlety i procházky

  chutna svacina pro skolaky i predskolaky na vylety i prochazky0
   Přemýšlíte, co dětem zabalit k jídlu na školní výlet nebo s nimi chcete vyrazit jen na dlouhou procházku? Dobré a kvalitní jídlo můžete připravit za pár minut a dodáte jim energii na všechna dobrodružství.

Free Joomla! template by L.THEME